Hoşgeldiniz

Biz BAYMİNERAL’iz

Hammadde ticaretinde Dünya’nın önde gelen tedarikçi firması olma yolunda emin adımlarla ilerleriz.

Kükürt, Gübre ve kimyasal hammadde ticaretindeki faaliyetlerimizi; 10 farklı ülkede, 20 farklı noktadan; 40 dan fazla ülkeye, 100’den fazla noktaya tedarik sağlama kabiliyetine sahip, çözümler üreten, yapısıyla yürütürüz. 

Müşterilerimiz üretimlerine odaklanır, üretim planlarını yapar. Biz ise onlara; planlarına tamı tamına uyacak lojistik çözümlerimizi sunarız. Gerektiğinde yada talep ettiklerinde ürünlerini kapılarına kadar teslim ederiz.

Lojistik sorunlarını çözer, yaşanacak problemleri iyi analiz eder, yaşanmadan önlemler alırız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz eder, talep ettikleri şekilde ve şartta ürün tedarik ederiz.

Operasyonel çözümler üretip, olası riskleri yönetiriz.

 

Ürün kalitesine verdiğimiz önem kadar operasyonel faaliyetlerimizin de kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışırız.

Müşterimizi her ne şartta olursa olsun, yalnız bırakmayız.

Müşterilerimizi en üst düzeyde memnun etmek, güvenini ve sadakatini kazanmak için , konusunda uzmanlaşmış kalitesi yüksek ürünler üreten firmalardan tedarik sağlarız. Tüm faaliyetlerimiz müşteri odaklı bir yaklaşım ile sürdürürüz.

Temel prensibimiz; çalışanları ile birlikte faaliyet gösterdiği  tüm ülkelerdeki paydaşları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı sürdürmektir. Aynı zamanda; Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin kurallarına uygun hareket ederek, katma değer oluşturur, ülkelerin gelişimine katkıda bulunur, iş gücü yaratırız.

 

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin haklarını koruyarak, üreticiden tüketiciye; güvenilir, sürekliliği olan ve sağlam tedarik zincirleri oluştururuz.

Tüm Faaliyetlerimizi; Kurumsal yapımız ile, müşterilerine, çalışanlarına ve tedarikçilerine şeffaf, ulaşılabilir hizmetler sunarak yürütürüz.

Şirketimizin her üyesi kendi alanında uzman kişilerdir.

Başarımızı; çalışana değer veren kurum kültürümüze borçluyuz.

En üst düzeyde yakalanmış olan ekip ruhumuz ile yarattığımız sinerji sayesinde büyük başarılara imza atmaktayız. 

VİZYON

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, en çok tercih edilen öncü ve yenilikçi küresel ticaret organizasyonu olmak.

 

MİSYON

Tecrübemiz, güvenilirliğimiz, hizmet kalitemiz ve örgütsel verimliliğimizle müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımız için kalıcı ve yüksek değer yaratmak.

 

DEĞERLERİMİZ

• Güvenilir ve şeffafız.
• Sürekli gelişim ve değişim vazgeçilmezimizdir.
• Yeniliklerimiz ve farklı bakış açılarımızla değer katarız.
• Müşterilerimizle varız.
• Daima “en iyi” olmayı hedefleriz.
• Güçlü mali yapıya sahibiz.
• Üstün iş ahlakı, dürüst çalışma ve etik ilkeleri benimseriz.
• Bütün taahhütlerimizi yerine getiririz.
• En önemli sermayemiz konusunda uzman insan kaynağımızdır.